Zhodnocení sezóny 2016

Patrik KYSELA

Rád bych napsal pár slov k sezóně 2016. Byl to první rok, který jsem se naplno věnoval tréninku a závodům. První závodní sezóna mě nadchla. Nato že jsem byl (starým) nováčkem v teamu ZPcyklo PROOFY Corratec team, jsem podával výkony, s kterými jsem byl spokojený. A abych řekl pravdu, ani jsem nečekal, že bych mohl jezdit ve své kategorii, muži nad 40 let, pravidelně do 10 místa. Na Drásalovi jsem se i přes velké bloudění na trati, probojoval na krásné 4 místo. Největším úspěchem v loňské sezóně bylo 1. místo v Harrachově na Mercedens Benz bike capu. K úspěchu nestačí jen tvrdě trénovat, kousnout se jet naplno, i když už není kde brát sílu. Musí k tomu být i pořádné vybavení v podobě skvělého kola od renomované značky CORRATEC.

Skvěle padnoucí dresy z těch nej materiálů od firmy SWAM. V neposlední řadě velkou pomocí jsou ty nejlepší doplňky od firmy ENERVIT. Vždy tě nakopnou a pomůžou dobít baterky a dolít ubývající energii! To co chci vyzdvihnout je ten nejlepší TEAM plný super kámošů. Ty uměj podržet a podpořit, bez nich by to nešlo!! Všem bych chtěl poděkovat a moc se těším na sezónu 2017, ve které bych se hrozně rád zlepšil. Chtěl bych se přiblížit těm mladým šílencům z týmu, kteří jsou vynikající cyklisti. Kluci vím, že s věkem tatíků vás nedoženu, ale doufám, že vám budu aspoň trochu dýchat na záda. Takže všem z týmu moc děkuju a přeju mnoho úspěchů v nové sezóně. Váš taťka Patrik Kysela.

Tomáš MORÁVEK

Enervit:

+ super sypaní funguje! a dobře se to trhá, 🙂

– mám problém do sebe dostat gumový medvidky.

Corratec: nemůžu moc posoudit, ale dnešní projiždka na silničce super.

SWAM wear:-nemám žádný minus a libí se mi malý kapsičky na dresu.

Největší úspěch ČT-čko a kpž jsem zjistil že bych se měl naučit vyměnovat rychleji duši 😀

Jinak celkově se mi libí dobrá nálada,pohoda v teamu, Super kafe, kdykoliv přijdu, servis, zařízeni Mallorky, atd 🙂

Jarda Morávek si pochvaloval výběr kol (pláštu) a Enervit.

Matouš KOZÁK

Sezóna 2016 pro mě byla premiérová v opravdovém závodním vytížení. Vrcholů jsem si před sezónou stanovil hned několik. Vyhrát maraton ve své kategorii (případně celkově), zlepšit se ve startech a technice a vylepšit umístění z loňských závodů. Všech těchto cílů jsem dokázal dosáhnout, i když to nebylo jednoduché. Dva závody, na které jsem se nejvíce těšil, ABB Cup a MALEVIL Cup, nevyšly podle představ (na obou jsem skončil s defektem, které mě provázely celý rok). Vítězství přišlo až v 2. polovině sezóny na Příchovickém maratonu, kde jsem zvítězil a obsadil 10. příčku v celkovém pořadí. Dále jsem dokázal ovládnout Pohár Liberecka v časovkách do vrchu a Jičínský Weber cup. Jak jsem zmínil na začátku,

tato sezóna byla hlavně o sbírání zkušeností, kterých mám na příští léto hned několik: chodit brzo na start, nehladovět před závodem, nepít na hraně kopce, atd. Bohužel v září přišla operace slepáku, takže jsem se závoděním předčasně skončil a zimní přípravu započal už na začátku října. I přes dosažení stanovených cílů si pořád myslím, že to mohlo být lepší a výsledný dojem ze sezóny je dosti rozporuplný, a tak pevně věřím, že příští rok 2017 bude takový o jakém tajně sním.

Michal BURDYS

Přesto že jsem za tým začal jezdit až v srpnu, tak jsem už stihl odjet nějaké ty závody. Největší díky patří PROOFY bike shopu, kde máme zázemí, co se týče kol značky Corratec,

na kterých máme možnost jezdit a servisní místo, kde se dá vyřešit každý problém. Další poděkování patří Enervit, musím říct, že nějakých sportovních doplňků jsem vyzkoušel dost ale Enervit patří na 1.misto. A i další naši sponzoři, kteří nás podporují, jako například Coffee racer, který nám poskytuje jednu z nejlepších káv, co jsem pil. Jsem rád, že jsem svojí cyklistickou kariéru mohl začít v tomto týmu, kde máme vážně skvěle zázemí díky našemu realizačnímu týmu, což je Pavel Swárovský a Radim Václav, se kterými se dá domluvit na všem a jejich přístup je neuvěřitelný a skvělý. A ještě bych rád zmínil SWAM wear, od kterého máme veškeré oblečení a dresy ve kterých reprezentujeme náš tým. Ve zkratce kvalitní, pohodlné a skvěle vypadající.