Sezóna 2019

KOLO PRO ŽIVOT
závod jméno trasa umístění kategorie celkové umístění
Praha Karlštejn Tour Swárovský M. B 5 21
Kysela P. C 4 17
Mladá Boleslav Swárovský M. B 4 14
Kysela P. C 3 10
Jestřebí Hory Swárovský M. A 1 12
Orlík Kysela P. C 3 7
Karlovy Vary Swárovský M. B 2 14
Vrchlabí Swárovský M. B 2 5
Kysela P. C 4 23
Drásal Swárovský M. A 2 27
Kysela P. C 4 17
Trans Brdy Swárovský M. B 2 7
Šumava Morávek T. B 1 6
2. vrchařská prémie 1
3. vrchařská prémie 1
Hustopeče Struhařová T. B 2 260
Plzeň Swárovský M. B 5 13
Chrudim Kysela P. C 5 24
Oderská Mlýnice Kysela P. C 4 19
Znojmo Swárovský M. B 4 9
Ralsko Swárovský M. B 3 14
Kysela P. C 3 10
Swárovský M. sprint 2
Celkové umístění KPŽ Swárovský M. 2
XCO
závod jméno Elita U23
Kutná Hora Slancová A. 20 7
Swárovský M. 38 21
Morávek T. 16 8
Město Touškov Slancová A. 19 9
Swárovský M. 31 18
Morávek T. 15 6
Pec pod Sněžkou Slancová A. 17 9
Swárovský M. 29 20
Morávek T.
Bedřichov Swárovský M. 28 16
Morávek T. 29 17
MČR Hlinsko Slancová A. 19 9
Swárovský M. 32 17
Morávek T. 19 9
Celkově body Slancová A. 298 18/8U23
Swárovský M. 291 32/17U23
Morávek T. 300 29/16U23
OSTATNÍ
závod jméno umístění  
1. Střížovická Morávek T. 1
Swárovský M. 2
Po Stopách Praotce Čecha Morávek T. 1
XC Střížák Morávek T. 3
XC Teplice nad Metují Swárovský M. 2
XC Držkov Morávek T. 1
Swárovský M. 3
Maratón a půlmaratón Těpeře Struhařová T. 3
Peklo Severu Morávek T. 1
Pirátovo voko Kyselová D. 1
Lučanské Okruhy Swárovský M. 2
XC Heunbach Morávek T. 35. U23
Časovka Milíře Morávek T. 1
Časovka Maliník MTB Morávek T. 1
Swárovský M. 3
Slancová A. 3
ABB CUP
54km Morávek T. 2
Swárovský 3
Tým 2
30km Slancová A. 2
Pušman P. 3
Kočí M. 3
Nova Cup Kysela P. 2
Malevil Cup 65km Morávek T. 2
Bike Ranch CUP Morávek T. 1
Mamut tour Šenk J. 55 2
Krušnoton Šenk J. 66 1
Tour de Zeleňák Šenk J. 2
Krkonošův Cyklomaraton Šenk J. 3
Beskyd Tour Šenk J. 2
Pohár Českomoravské vrchoviny Kyselová D. 1
MTB Mikuláš Cup Kyselová D. 1
Zelená Stopa Morávek T. 10. = 25 UCI bodů
Memoriál Vladimíra Urbana Swárovský M. 5
Morávek T. 6
Alisy Bike Babí léto Slancová A. 1
Van Gillern Cup Morávek T. 1
Slancová A. 3
MTB Sádecká Pila Kyselová D. 1
Sprint MTB Sádecká Pila Kyselová D. 1
XC Svojkov Morávek T. 1
Merida cyklo Maštale Kyselová D. 2
Smědava Cup Morávek T. 1
Road Maraton Cup Šenk J. 1
Gočárovy Schody Morávek T. 6. elite
BOBR CUP = MČR ŠTAFET ZPcyklo PROOFY Corratec team V 3
Salzkammergut trophy P. Kysela, P. Swárovský 139. a 140. 210km 7147m
CYKLOMARATON Česká Třebová Kyselová D. 68. 3.
Spoke maraton MTB Kyselová D. 31. 1.
Okolo Sedlišť – Pohár Českomoravské vrchoviny Kyselová D. 53. 1.
Mistrovství Jihočeského kraje v cyklokrosu 2019 Swárovský M. 4.
TRIATLON  
  závod jméno kategorie celkově
Muchovman Pušman P. 2
Hornettlon Pušman P. 2 2
Kočí M. 1 5
Duatlon Ralsko Pušman P. 2
X-terra Most Pušman P. 4 11
Kočí M. 7 20
Dashman Pušman P. 4 6
Kočí M. 6 11
BĚH
závod jméno kategorie celkově
Kbelská Palestra Kysela P. 18 64
Sky Race Ještěd Kysela P. 3
Jablonecký běh do pohody Kysela P. 2 8
Inov cros Českým Rájem Kysela P. 3 3
Tatry running tour Kysela P. 3 6
Mizuno Ještědský půlmaraton Kysela P. 4 20
Run Tour v Liberci Kysela P. 3 13
Krkonošská 50 Kysela P. 5 20
Černá Hora Sky race Kysela P. 5
Bobr Cup MČR Kysela P. 3
Sky Race Ještěd Kysela P. 8