ČT Author cup

Zima, mokro, déšť. Takový byl tradiční zavírák cyklistické sezóny a pro nás domácí závod ČT Author cup. Vzhledem k počasí a pozdnímu termínu akce, kdy si někteří naši závodníci již dopřávají zaslouženého volna po náročné sezóně, se náš tým zúčastnil v poněkud osekané sestavě. To ovšem neznamená, že bychom nebyli vidět! O skvělý výsledek se postaral junior Tomáš Morávek, když obsadil 3. místo v kategorii MJ. A skokanem roku by se dal označit matador našeho týmu Patrik Kysela, který se startovním číslem 1193 dokončil závod na parádním 226. místě celkového pořadí a ve své kategorii MB vybojoval 73. příčku. Zajistil si tak do příštího ročníku start z elitní vlny. Nejlepším výsledkem se blýskl odchovanec našeho týmu a Corratec rider Michal Swárovský, patřící věkem stále do juniorské kategorie, který projel cílem na 11. místě v absolutním pořadí. To mu patřilo také v kategorii MA.

ČT Author cup 2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *