Mistrovství republiky extrémních štafet Bobr cup 2018

Šatfetový závod Bobr cup, který byl, stejně jako v loňském roce, hodnocen jako mistrovství České republiky extrémních štafet se konal první říjnovou sobotu tradičně v Litovli. ZPcyklo PROOFY Corratec team tentokrát nasadil do závodu tvořeného běžcem, cyklistou a kajakářem 3 družstva, dvě do elitní kategorie a jednu vetránskou štafetu. Nejlépe se umístil tým ve složení Jan Barbořík, Filip Rydval a Ludvík Smrček, kteří dokončili závod na skvělém 8. místě. Druhá v cíli byla veteránská štafeta ve složení Pavel Kysela, Patrik Kysela a Robert Budínský, který protli cílovou pásku v čase 2 hodiny a 50minut, což znamenalo 5. místo mezi veterány a uzavřetí TOP 20. celkového pořadí. Po nucené výměně běžce se naše 3. štafeta postavila na start ve složení Vlastimil Brychta, Tomáš Morávek a Pavel Šindelář. V tomto náhradním složení nakonec dokončili závod na 43. místě z celkového počtu 207 týmů. Za zmínku stojí především výkony Filipa Rydvala a Tomáše Morávka, kteří zajeli 3. respektive 8. nejrychlejší čas v cyklistické části a také 15. místo Pavla Šindeláře v kajaku!