Náš běžec Pavlik Kysela válí i v zímních měsících!

O skvělé výsledky ZPcyklo PROOFY Corratec teamu se v zimní cyklistické pauze stará zejména náš běžec Pavel Kysela. A běhá mu to opravdu znamenitě, na konci října ovládl kategorii na KTRC Ještědském půlmaratonu. A Pavel to svojí rychlostí nenatřel jen kategorii, ale také klukům z U23, pro které byl závod zároveň Mistrovství České republiky ve skyrunningu, mezi nimi doběhl 10. v celkovém pořadí! Janovskou 19. zdolal v čase 1 h 20 min a zajistil si tím 8. místo celkového pořadí a v kategorii bronz! A na posledním podniku Winter Sky Race na Ještědu (21.5km) dokončil 6. v kategorii! Dodáme ještě Konrádovu Jedenáctku, kde se Pavlik umístil do TOP desítky celkového pořadí a z kategorie si odnesl stříbro! Zde si pro stříbrnou placku doběhla i Natálka z rodiny Kurfiřtů.