Van Gillern Cup

Koncem měsíce srpna jsme se s naším teamem vydali na závod Van Gillern Cup , kde si všichni naši svěřenci vedli velice dobře. Ukořistili jsme několik míst na bedně vítězů. Mezi nejlepší umístění jistě patřilo  neskutečné 2 .místo na trati 56 Km, které vybojoval Michal Swárovský v kategorii muži 19 až 29 let.. Velmi výrazným úspěchem bylo však i  4. místo pro Patrika Kyselu v  kategorii 40 – 49 let.  Náš  ZPcyklo PROOFY Corratec team se umístil na krásném 1. místě v nejvyšším počtu zúčastněných v teamove soutěži.

Poděkování patří firmě MK Cars za zapůjčení vozu Peugeot 508, který jsme využili k dopravě na závod. Dále děkujeme firmě SMITH za dodání špičkových helem, díky nim byli naši závodníci v naprostém bezpečí.  V neposlední řadě velké díky náleží firmě Enervit, jež se postarala o dodání energie sportovcům  ve formě gelů a iontových nápojů.